В Університеті відбувся І етап Міжнародної студентської олімпіади ICPC

30 вересня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася традиційна Міжнародна студентська олімпіада ICPC. У першому етапі інтелектуального змагання взяли участь 39 команд, які представляли ЛНУ ім. Івана Франка, Львівський національний університет природокористування, Національний лісотехнічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Український католицький університет, а Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ ім. Івана Франка.

Міжнародна студентська олімпіада ICPC є важливим заходом для студентів, які цікавляться програмуванням та інформатикою. Учасники мали можливість продемонструвати свої навички та змагалися з командами з різних навчальних закладів. Важливо відзначити, що такі заходи стимулюють інтерес до наукових досліджень та розвиток інновацій в сфері інформаційних технологій. Крім того, такі заходи створюють унікальну можливість для студентів познайомитися з однодумцями з різних регіонів чи навчальних установ, обмінюватися досвідом та ідеями. На переконання організаторів, така співпраця може призвести до нових інноваційних проєктів та розвитку міжнародних зв’язків у галузі інформатики.

«Ця подія, безперечно, сприяє розвитку та популяризації комп’ютерних наук серед студентів, а також сприяє обміну знаннями та співпраці між молоддю. Дуже цікаво спостерігати, як студенти беруть активну участь у таких подіях, спонукаючи молодь до вивчення та розвитку сфери технологій. Такі заходи відображають дух інновацій та незмінний інтерес до розвитку інформаційного суспільства серед молодого покоління», – наголошують на факультеті прикладної математики та інформатики.

У результаті напруженого змагання переможцями стали студенти з команди LNU Stallions (Максим Щерба, Петро Тарнавський, Ярема Стягар), які розв’язали всі 12 завдань. Друге місце посіла команда LNU Zenyk47&Beer (Богдан Чіх, Василь Проців, Богдан Чайка) – 8 розв’язаних завдань. А третіми стали Кирило Караваєв, Юрій Ферендович та Роман Греділь з команди LNU Placeholder – також 8 розв’язаних завдань.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагань і бажаємо нових інтелектуальних звершень!