В Університеті відбувся тренінг, присвячений подоланню проблеми насильства

9 вересня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся тренінг-семінар «Насильство – не приватна справа». У зустрічі взяли участь студенти і працівники ЛНУ ім. Івана Франка. Організували захід Центр соціального розвитку та громадських ініціатив і «ВОНА хаб» спільно з Первинною профспілковою організацією працівників Університету.

Упродовж зустрічі з учасниками семінару поспілкувалася експертка з економічного наснаження жінок проєкту «ВОНА хаб» Світлана Калініна. Спікерка провела з працівникам і студентами Університету цікаву та змістовну розмову-дискусію. Зокрема, в межах бесіди йшлося про гендерну рівність  вдома і на робочому місці та про ознаки насилля. Світлана Калініна також розповіла  про алгоритм дій при виявленні домашнього насилля та пояснила куди потрібно звертатися в такому випадку і чому це важливо.

У неформальній атмосфері присутні ставили запитання, обмінювалися думками та дискутували щодо прав й обов’язків чоловіків та жінок на робочому місці і в повсякденному житті. Під завершення зустрічі учасники домовилися про наступні тренінги, адже сьогодні тема подолання насильства є надзвичайно актуальною.

Світлини: Катерини Старушенко Більше фото