В Університеті відкрили Центр правничої англійської мови

14 березня 2024 року на юридичному факультеті відбулося відкриття Центру правничої англійської мови TOLES – спільного проєкту юридичного факультету та факультету іноземних мов Львівського університету.

Вітаючи присутніх, декан юридичного факультету Володимир Бурдін підкреслив важливість цієї ініціативи та необхідність подальшої популяризації правничої іноземної мови серед студентів, викладачів і випускників львівської правничої школи. Володимир Бурдін підтвердив намір адміністрації факультету надалі сприяти розвитку мовних компетентностей здобувачів освіти та викладачів факультету, в тому числі в рамках діяльності Центру.

З вітальним словом до присутніх  звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, який зазначив, що особливої актуальності володіння правничою англійською мовою набуває в період європейської інтеграції України. Сергій Різник підтвердив важливість співпраці юридичного факультету та факультету іноземних мов, в тому числі в контексті реалізації цього проєкту.

Декан факультету іноземних мов Любомир Бораковський зазначив, що вивчення англійської мови за професійним спрямуванням сприятиме підвищенню конкурентоспроможності випускників Львівського університету, а створення Центру правничої англійської мови стало можливим завдяки тривалій співпраці юридичного факультету та факультету іноземних мов.

Модеруючи захід, заступниця декана юридичного факультету Марта Мочульська підкреслила, що створення Центру відбулося через зростання інтересу студентів до вивчення правничої англійської мови та має на меті створення додаткових можливостей для спільноти юридичного факультету Львівського університету.

Завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Роман Дудок зазначив, що колектив кафедри докладатиме і надалі значних зусиль для підтримання належного рівня викладання правничої англійської мови.

Детальніше про Центр правничої англійської мови розповіла доцентка кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Анетта Арцишевська, відзначивши, що метою функціонування Центру є поглиблення знань з правничої англійської мови, організація заходів, тренінгів та складання міжнародного іспиту Test of Legal English Skills (TOLES), що дає можливість одержати безстроковий сертифікат про рівень володіння правничою англійською мовою.

На заході також були присутні студенти юридичного факультету, які поділилися своїми враженнями та виявили намір взяти участь в заходах Центру.

Центр правничої англійської мови TOLES діятиме на юридичному факультеті Львівського університету, координатором роботи Центру є Анетта Арцишевська (artysh@gmail.com).