Вчена рада затвердила кошторис Університету на 2023 рік

16 грудня 2022 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка, упродовж якого розглянули низку магістральних для функціонування Університету питань.

Спершу, відповідно до порядку денного, члени Вченої ради прийняли рішення щодо скликання Конференції трудового колективу Університету. Перед присутніми виступив голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек, який зазначив, що повноваження делегатів Конференції є дійсними до 25 жовтня 2023 року, відтак усі робочі органи, відповідно, працюватимуть у тому ж складі.

На порядок денний Конференції винесено, зокрема, питання про звіт Ректора Університету, професора Володимира Мельника за період роботи з грудня 2021 року до грудня 2022 року. Відповідно до рішення Вченої ради, Конференція відбудеться у вівторок, 20 грудня 2022 року.

Надалі Вчена рада заслухала ключові питання засідання – звіт про виконання кошторису Університету у 2022 році та питання про затвердження кошторису Університету на 2023 рік. Звертаючись до колег, Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зазначив, що бюджет на 2023 рік має бути бездефіцитним, а при потребі у лютому 2023 року до нього буде внесено відповідні корективи.

Звіт про виконання кошторису Університету за 2022 рік представила головна бухгалтерка ЛНУ ім. Івана Франка Любов Хмельницька, яка проаналізувала основні видатки, здійснені у 2022 році. Проєкт кошторису видатків спеціального фонду Університету на 2023 рік колегам представила начальниця планово-фінансового відділу Світлана Сас. Перед присутніми також виступив завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики, голова фінансово-бюджетної комісії Університету, професор Василь Нор, який доповів членам Вченої ради про роботу Бюджетно-економічної комісії. Вчена рада затвердила звіт про виконання кошторису Університету у 2022 році, а також проголосувала за затвердження кошторису Університету на 2023 рік.

Нагадаємо, попередньо проєкт кошторису обговорили на засіданні Ректорату Університету 14 грудня, а 15 грудня відбулося традиційне громадське обговорення проєкту бюджету, в якому взяли участь представники адміністрації та громадських організацій Університету, а також усі охочі студенти і працівники.

Відповідно до порядку денного, члени Вченої ради також прийняли рішення щодо створення разових спеціалізованих вчених рад, затвердження і уточнення тем дисертацій, розподілу іменних академічних стипендій та рекомендації до друку наукових праць.

Підсумовуючи, Ректор Володимир Мельник зазначив, що наступне, підсумкове, засідання Вченої ради відбудеться 28 грудня 2022 року. На цьому засіданні, за словами Ректора, підіб’ють підсумки роботи у році, що минає. «Зважаючи на умови, в який ми зараз живемо, ми маємо бути надзвичайно організованими і вносити конструктивні пропозиції до організації нашого життя», – підкреслив Володимир Петрович.