Вчена рада затвердила ліміт стипендіатів

Сьогодні, 2 липня, відбулося завершальне у цьому році засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Головував на засіданні Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник.

На порядок денний засідання було винесено питання затвердження загального ліміту стипендіатів, яким призначатиметься академічна стипендія, включно із академічною стипендією за особливі успіхи в навчанні на факультетах Університету. Перед присутніми виступили Перший проректор Університету Андрій Гукалюк та начальник Студентського відділу Іван Грабський, які ознайомили членів Вченої ради з алгоритмом обрахунку ліміту стипендіатів та пропозиціями стипендіальної комісії. Так, відповідно до рішення Вченої ради, у відсотковому співвідношенні загальний ліміт стипендіатів становитиме 41% відповідно до призначених Міністерством освіти і науки України бюджетних асигнувань на стипендіальне забезпечення. Вчена рада також затвердила ліміт стипендіатів-відмінників, яким призначатиметься академічна стипендія за особливі успіхи в навчанні – 3% відповідно. Водночас члени Вченої ради підтримали ініціативу Первинної профспілкової організації студентів та Студентського уряду щодо звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням збільшити обсяг фінансування стипендій.

Упродовж засідання було також прийнято рішення щодо створення на географічному факультеті навчальної лабораторії «Екологічної безпеки ландшафту» шляхом об’єднання навчальних лабораторій «Екологічної експертизи» та «Ландшафтних досліджень».

Окрім того, члени Вченої ради розглянули питання реорганізації Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.