Вченим Університету призначено стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти

Двом науковцям Львівського національного університету імені Івана Франка з вересня 2021 року довічно призначено стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України № 1174-р від 29 вересня 2021 р. «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти».

Так, згідно з документом, відповідні стипендії отримуватимуть заслужені професори Львівського національного університету імені Івана Франка – докторка філологічних наук, професорка кафедри радiомовлення i телебачення Олександра Сербенська та доктор фізико-математичних наук, професор кафедри експериментальної фізики Микола Романюк.

Щиро вітаємо Олександру Антонівну та Миколу Олексійовича з високим визнанням їхніх наукових здобутків та бажаємо здоров’я і наснаги у нелегкій справі зміцнення освітньої галузі.