З нагоди Дня працівників освіти Президент України Володимир Зеленський своїм Указом №496/2021 відзначив державними нагородами двох педагогів Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Так, ордену «За заслуги» ІІІ ступеня удостоєний вчитель Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Микола Петрунів.

Орденом Княгині Ольги ІІ ступеня нагородили учительку Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Лілію Олексин.

Згідно із текстом Указу, педагоги удостоєні державних нагород за «значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм».

Щиро вітаємо Миколу Івановича та Лілію Тадеївну з гідним визнанням їхньої праці і бажаємо творчого многоліття, здібних учнів та подальших освітніх успіхів!