Відбулась інформаційна сесія щодо особливостей вступної кампанії для родин військовослужбовців

9 липня 2024 року відбулась традиційна інформаційна сесія для родин військовослужбовців, присвячена особливостям цьогорічної вступної кампанії. Захід організували Центр соціального розвитку та громадських ініціатив ЛНУ ім. Івана Франка, Приймальна комісія Університету, Львівський Центр надання послуг учасникам бойових дій та Профком студентів Львівського університету. Модерувала захід керівниця Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Ярина Танчак.

Під час зустрічі учасників привітали перший проректор Університету Андрій Гукалюк та директор Львівського Центру надання послуг учасникам бойових дій Андрій Жолоб. У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, професор Володимир Качмар та депутат Львівської обласної ради, завідувач кафедри обліку і аудиту, професор Юрій Раделицький.

З учасниками заходу поспілкувався заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЛНУ ім. Івана Франка Сава Шевчук. У його виступі йшлося про те, як подати заяву на вступ та зареєструвати пільгу, які терміни подачі документів, а також про те, як написати мотиваційний лист. Особливу увагу під час зустрічі приділили пільгам, які передбачені державою для учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Окрім того, усі охочі поставили запитання Саві Павловичу і з’ясували важливу й актуальну для себе інформацію.

Перед учасниками зустрічі також виступив голова Первинної профспілкової організації студентів Микола Спересенко, який представив презентацію про діяльність студентської профспілки, а також розповів про актуальні студентські ініціативи.

Світлини: Ярини Пришляк та Катерини Старушенко Більше фото