Відбулася онлайн-зустріч, присвячена реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84

8 жовтня 2021 року відбулася онлайн-зустріч працівників Львівського національного університету імені Івана Франка та представників компанії-інвестора стосовно реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84. Зважаючи на карантинні обмеження, захід провели за допомогою центру для командної роботи Microsoft Teams. У зустрічі взяли участь представники адміністрації Університету, профспілкової організації та працівники Львівського університету, які виявили бажання взяти участь в інвестиційному проєкті.

До учасників заходу звернувся голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек, який розповів колегам про механізми та орієнтовні терміни реалізації інвестиційного проєкту. Голова профкому зазначив, що станом на сьогодні до участі у проєкті зголосилися понад 50 працівників Університету, відтак наступним етапом роботи  буде виготовлення необхідної документації та укладення інвестиційного договору.

До зустрічі долучився також представник будівельної компанії «Буд Інвест Ком» Володимир Матвійців, який уточнив інформацію щодо термінів будівництва, а саме зазначив, що зведення будинку триватиме орієнтовно 2 роки з моменту виготовлення документації.

В обговоренні також взяли участь проректор Університету з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк, проректор з науково-педагогічної роботи, соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко.

Нагадаємо, консультації з питань реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84, можна отримати у профспілковій організації (ауд. 248 головного корпусу) або за телефоном 239-47-15. Свої запитання також можна надіслати на електронну пошту ppop.lnu@gmail.com.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото