Відбулася онлайн-зустріч, присвячена реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84

28 вересня 2021 року відбулася онлайн-зустріч працівників Львівського національного університету імені Івана Франка та представників компанії-інвестора стосовно реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84. Зважаючи на карантинні обмеження, захід провели за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams». У зустрічі взяли участь Ректор Університету, проректори, керівники громадських організацій та працівники Львівського університету, які зацікавлені у згаданому проєкті. Загалом до заходу долучилися понад 80 працівників Університету.

Звертаючись до колег, Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник коротко окреслив основні аспекти реалізації програми сприяння забезпечення житлом працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, зазначивши, що питання будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84 є однією із ухвал Конференції трудового колективу Університету, відтак контроль за її виконанням здійснює Громадська рада Університету.

Натомість голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек зазначив, що питання будівництва житлового багатоквартирного будинку за згаданою адресою неодноразово обговорювали з працівниками Університету на громадських слуханнях, Конференції трудового колективу та зустрічах з потенційними інвесторами. За словами Юліана Бека, Міністерство освіти і науки України надало дозвіл на реалізацію цього інвестиційного проєкту, відтак зараз йдеться вже про виготовлення необхідної документації та укладення інвестиційного договору.

В рамках зустрічі з працівниками Університету поспілкувалися й представники будівельної компанії «Буд Інвест Ком» Володимир Матвійців та Любомир Босаневич, які презентували візуалізацію інвестиційного проєкту й ознайомили присутніх з інформацією щодо термінів будівництва, планованої вартості реалізації квартир та можливої знижки на придбання житла для працівників Університету.

До обговорення долучилися проректор Університету з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк, проректор з науково-педагогічної роботи, соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко, голова Громадської ради Університету Михайло Микієвич.

Упродовж заходу обговорили низку питань, пов’язаних із реалізацією інвестиційного проєкту. Йшлося, зокрема, про фінансування будівництва, правові та організаційні аспекти, серед яких формування вартості житла, строки виготовлення документації та власне спорудження багатоквартирного будинку. Окрім того, учасників цікавили й питання, пов’язані з площею квартир, наявністю паркінгу та перспективами розвитку району, у якому заплановано будівництво. Водночас серед актуальних питань, поставлених учасниками зустрічі, були запитання щодо критеріїв відбору працівників, яким Університет сприятиме в участі у інвестиційному проєкті будівництва житла.

Підсумовуючи, голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек, зазначив, що консультації з питань реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84, можна отримати щоденно з 14:00 до 16:00 у профспілковій організації або за телефоном 239-47-15. Свої запитання також можна надіслати на електронну пошту ppop.lnu@gmail.com.