Відбулася презентація Хорватсько-українського словника

15 лютого 2024 року у Львові відбулася презентація Хорватсько-українського словника (автори: Л. Васильєва, О. Ткачук, В. Чумак). Подія відбулася за фінансової підтримки Посольства Республіки Хорватії в Україні та за присутності Надзвичайного і Повноважного Посла пані Аніци Джамич, голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергія Різника, декана філологічного факультету Романа Крохмального, завідувачки кафедри слов’янської філології імені проф. І. Свєнціцького Ольги Сороки, духовенства, членів товариства «Біла Хорватія», викладачів і студентів та широкої громадськості.

Хорватсько-український словник входить до заснованої Українським мовно-інформаційним фондом Національної академії наук України серії «Словники України», складником Національної словникової бази України – наукового об’єкта, що має статус українського Національного надбання. Словник побачив світ за фінансового сприяння Міністерства науки і освіти Хорватії та Посольства Хорватії в Україні.

Модерував презентацію декан Роман Крохмальний. Гостей привітали Посолка Аніца Джамич, проректор Сергій Різник, завідувачка кафедри Ольга Сорока. Привітання надіслали директор Українського мовно-інформаційного фонду НАН України академік Володимир Широков та професор Володимир Чумак.

Професор Людмила Васильєва коротко представила цей проєкт присутнім.

Завершилася імпреза музичним дарунком від Львівського квартету. Виконувалася музика європейських композиторів, у тому числі українських і хорватських.

Світлини: філологічного факультету та ЛОВА Більше фото