Відбулося спецпогашення марки та конверта з нагоди 360-ліття Університету

21 жовтня 2021 року в Музеї історії Львівського університету відбулося спецпогашення поштової марки та конверта, присвячених 360-літтю ЛНУ ім. Івана Франка. У події взяли участь адміністрація Університету, представники студентського самоврядування та АТ «Укрпошта».

«Будь-яка акція, а особливо така вагома, як 360-та річниця Львівського університету, має залишити слід в різних аспектах наукового, освітнього, культурного та суспільного життя, стати частиною історичної пам’яті. Ми щиро вдячні «Укрпошті» за випуск ювілейної марки та конверта з нагоди Ювілею Львівського університету і надіємося на подальшу співпрацю у справі вшанування пам’ятних  дат української історії», – наголосив Ректор Володимир Мельник перед церемонією урочистого спецпогашення.

Опісля відбулося безпосереднє погашення марки та конверта, яке здійснили Ректор Володимир Мельник та керівник Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євгеній Савчук.

Нагадаємо, що спецпогашення – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій. Відмінністю від стандартних поштових штемпелів є зовнішнє оформлення. Спецпогашення має особливе значення для філателістів, які збирають ювілейні марки та конверти.