Відбулося засідання Вченої ради Університету

12 травня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

Розпочинаючи засідання, Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник за ініціативність та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки України вручив Подяку Міністерства освіти і науки України в.о. декана факультету іноземних мов Любомиру Бораковському.

Надалі члени Вченої ради перейшли до розгляду питань порядку денного, першим із яких було питання про Статут Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Внесення змін до Статуту пов’язано зі змінами до законодавства, які необхідно до імплементувати до Статуту. Традиційно з метою підготовки нової редакції Статуту працювала відповідна комісія Університету, яка розглянула усі доповнення й пропоновані зміни і сьогодні виносить їх на розгляд Вченої ради. Надалі нову редакцію Статуту має схвалити Конференція трудового колективу», – зазначив Ректор.

Перший проректор Університету Андрій Гукалюк коротко ознайомив колег зі змінами, яких потребує основний документ Університету, представивши колегам порівняльну таблицю тих положень Статуту, до яких пропонують внести зміни.

Відповідно до порядку денного Вчена рада прийняла рішення про скликання Конференції трудового колективу Університету 23 травня 2023 року. Конференція, згідно зі своїми повноваженнями, повинна схвалити нову редакцію Статуту.

Надалі Вчена рада затвердила порядок роботи у системі електронного документообігу Megapolis.Doc.Net у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Документ представив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.

Під час засідання йшлося також про запровадження Дня студентського самоврядування у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Від імені Студентського уряду Університету до членів Вченої ради звернулася його очільниця Анжеліка Кульчицька, яка зазначила, що саме в цей день, 12 травня 2005 року, на Конференції студентів було засновано Студентський уряд Університету, який сьогодні відзначає своє 18-річчя. Анжеліка додала, що впровадження Дня студентського самоврядування підкреслить важливість та зміцнить роль студента у житті Університету.