Відбулося засідання Вченої ради Університету

3 лютого 2021 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Головував на засіданні Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник.

Ключовим питанням порядку денного було затвердження ліміту стипендіатів. Зокрема на засіданні затвердили загальний ліміт стипендіатів, яким призначатиметься академічна стипендія, включно із академічною стипендією за особливі успіхи в навчанні. У відсотковому співвідношенні цей ліміт становитиме 45%. Вчена рада також затвердила ліміт стипендіатів-відмінників, яким призначатиметься академічна стипендія за особливі успіхи в навчанні – 15,5% відповідно.

Окрім того, затверджено перелік кандидатур на призначення стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України, академічних стипендій імені В.М. Чорновола та імені М.С. Грушевського, а також соціальних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Упродовж засідання також затвердили склад спеціалізованих рад для разового захисту дисертаційних робіт та призначили попередню експертизу дисертаційних робіт.

Світлини Олега Вівчарика