Відбулося засідання Вченої ради Університету

29 листопада 2023 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

Засідання розпочали із вручення атестатів професора і доцента, а також дипломів доктора наук, кандидата наук та доктора філософії викладачам Університету. Окрім того, під час засідання Ректор Університету, професор Володимир Мельник вручив відзнаки лауреатам премії «Студент року».

Надалі зі звітом про навчально-виховну та наукову роботу на механіко-математичному факультеті виступив в.о. декана факультету Ігор Гуран, який представив колегам інформацію про освітню діяльність, наукову роботу та міжнародну співпрацю факультету. У звіті йшлося також про національно-патріотичне виховання, творчу і культурно-просвітницьку роботу, співпрацю з роботодавцями, інформаційні технології та інновації, промоцію та комунікацію, фандрайзинг та проєктну діяльність, матеріально-технічну базу і господарську діяльність. Разом з тим, Ігор Йосипович презентував і основні стратегічні цілі розвитку механіко-математичного факультету на 2023-2028 роки.

Під час засідання Вчена рада також прийняла рішення про встановлення в приміщенні хімічного факультету меморіальної таблиці на честь видатного вченого в галузі неорганічної хімії і кристалохімії, доктора хімічних наук, засновника Львівської наукової школи «Кристалохімія», Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата державної премії України в галузі науки і техніки, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, професора Львівського університету Євгена Гладишевського.

Відповідно до порядку денного члени Вченої ради затвердили нову редакцію Положення про порядок реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін у Львівському національному університеті імені Іван Франка. Також Вчена рада затвердила нову редакцію Положення про відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом, який відтепер є загальноуніверситетським підрозділом.

Традиційно впродовж засідання заслухали й підтримали питання про проведення попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук, створення спеціалізованих вчених рад для разових захистів дисертаційних робіт та внесення змін до складу редколегій періодичних наукових видань Університету, затвердження і уточнення тем дисертацій, рекомендації до друку наукових праць.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото