Відбувся навчальний візит викладачів та науковців хімічного факультету Львівського університету до Сілезького університету у м. Катовіце, Польща

20-24 листопада 2023 року в рамках проєкту «Materials Science Ma(s)ters – developing a new master’s degree», що фінансується Європейським Союзом, відбувся навчальний візит викладачів та науковців хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка до Сілезького університету у м. Катовіце, Польща. Доценти Лідія Бойчишин, Оксана Зелінська, Оксана Заремба та старші наукові співробітники Ірина Марчук та Юлія Горбенко, які залучені до реалізації проєкту, впродовж п’ятиденного візиту долучилися до низки освітніх заходів.

Під час семінарів у співпраці з польськими, словацькими та турецькими партнерами проаналізували різноманітні методи викладання та їх використання в освіті, обмінялися кращими освітніми практиками, обговорили тенденції залучення інструментів штучного інтелекту до навчального процесу тощо. Програма візиту включала зустрічі з викладачами Сілезького університету, які презентували інноваційні методики навчання студентів. Закцентовано увагу на інтеграції в освітній процес змішаного навчання, яке поєднує сучасні цифрові та онлайн технології з традиційними підходами до навчання.

Учасники навчального візиту відвідали SPIN-LAB лабораторію – сучасний науково-дослідний інфраструктурний центр мікроскопічних досліджень, який облаштовано сучасним обладнанням із застосуванням комплексу найновіших фізико-хімічних методів. Крім того, вони мали можливість відвідати навчальні лабораторії та поспостерігати за роботою студентів Сілезького університету під час виконання практичних робіт.

Важливим пунктом програми було ознайомлення з Наукового інформаційним центром та Академічною бібліотекою (CINiBA), їх ресурсами та функціоналом, де особливу увагу приділили розвитку ІТ-інфрастуктури, використанню нових технологій та сучасних бібліотечних систем, вдосконаленню професійних пошукових інструментів, наданню академічній спільноті доступу до найновіших джерел інформації, що безумовно позитивно впливає на якість освіти та науки.

Більше фото