Відбувся щорічний аматорськийI турнір з тенісу «Кубок Єдності»

11 травня 2024 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся щорічний аматорський турнір з тенісу «Кубок Єдності». У тенісному змаганні взяли участь студенти, аспіранти, викладачі та працівники Університету.

Організували захід кафедра фізичного виховання та спорту, Первинна профспілкова організація працівників та Первинна профспілкова організація студентів за підтримки компанії «TennisMaster». Змагання присвятили представникам університетської спільноти, які захищали та захищають нашу державу у боротьбі проти російського окупанта.

Перед початком змагань учасників привітали старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Львівського університету Олег Лядик, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар та голова Первинної профспілкової організації студентів Університету Микола Спересенко, які побажали учасникам цікавої гри.

Загалом до участі у турнірі зголосилися 24 учасники. Змагання відбувалися у форматі мікст. Майже сім годин тривала напружена боротьба за звання перших ракеток Університету. У фінальній грі зійшлися представники факультету міжнародних відносин, механіко-математичного та юридичного факультетів. За підсумками турніру переможцями стали студентка факультету міжнародних відносин Марія Тютюник та студент механіко-математичного факультету Данило Хомяк, фіналістами – студентка юридичного факультету Наталія Бобик та студент факультету міжнародних відносин Тарас Йордан.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників турніру і дякуємо усім за видовищну гру, яка не залишила нікого байдужим. Дякуємо Збройним Силам України за можливість провести цей турнір!

Додамо, що переможці і призери отримали подарункові сертифікати від партнера турніру «TennisMaster». Окрім того, всіх учасників нагородили пам’ятними подарунками.

Світлини: Олега Лядика та Юлії Гриценко Більше фото