Відбувся тенісний турнір серед працівників Університету

13 жовтня 2024 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся парний тенісний турнір серед викладачів, працівників та аспірантів Львівського університету. Тенісні змагання присвятили Захисникам і Захисницям України, які обороняють кожного з нас на фронтах російсько-української війни. Організували турнір кафедра фізичного виховання та спорту спільно з Первинною профспілковою організацією працівників Університету.

За результатами змагання перемогу у парному розряді серед жінок здобули заступниця декана факультету журналістики Наталія Шайда і старша викладачка кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Лідія Бітківська.

Серед чоловіків переможцями стали заступник декана механіко-математичного факультету Ігор Кузь та аспірант географічного факультету Ярослав Ільчишин.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників турніру! Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити різноманітні спортивні заходи!

Світлини: Олега Лядика Більше фото