Відбувся тенісний турнір серед студентів Університету

10 жовтня 2024 року на базі Спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся парний тенісний турнір серед студентів Львівського університету, приурочений до Дня Університету. Змагання організували кафедра фізичного виховання та спорту спільно з Первинною профспілковою організацією студентів.

Під час тенісних поєдинків усі учасники продемонструвала яскраву гру, яка не залишила нікого байдужим. Переможців турніру визначали у двох розрядах – серед дівчат і серед хлопців.

За результатами змагання перемогу серед дівчат у парному розряді здобули студентка економічного факультету Анастасія Радевич і студентка факультету прикладної математики та інформатики Ліна Фадеєва.

Серед хлопців переможцями стали студент економічного факультету Владислав Гагалюк та студент факультету управління фінансами та бізнесу Маркіян Зосімчук.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників турніру! Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити подібні заходи!

Світлини: Олега Лядика Більше фото