Відбувся турнір серед учнів Шахової школи Університету

10 жовтня 2024 року у Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся шаховий турнір серед дітей працівників Львівського університету. Турнір присвятили відзначенню Дня Університету. Організатори шахового свята – Шаховий клуб та Первинна профспілкова організація працівників.

На початку турніру діток привітав заступник голови Шахового клубу Назар Мельник, який також ознайомив учасників з правилами турніру.

За підсумками змагань перше місце виборов Марко Шоловій, набравши 5 очок із 5. Другу сходинку посів Тарас Щупаківський, який набрав 3.5 очок. Трійку лідерів замкнув Михайло Качмар, у якого 3 очки. Переможців нагородили медалями і статуетками, а всі учасники турніру отримали дипломи про участь у шаховому змаганні та пам’ятні подарунки від профспілкової організації.

Щиро вітаємо юних переможців турніру і бажаємо усім його учасникам нових спортивних і особистих перемог на шляху до омріяної перемоги – перемоги України!

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото