Шановні юристи та правознавці!

Сердечно  вітаю Вас із професійним святом!

Фундаментальною засадою європеїзації нашої країни є пріоритет правових цінностей у свідомості кожної людини та всього суспільства.

У період становлення України як правової держави перед Вами постають важливі й водночас нелегкі завдання – утвердження принципу верховенства права, вдосконалення законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правової культури громадян нашої країни.

Переконаний, що Ваші зусилля, спрямовані на зміцнення національної правової системи, отримають підтримку українського суспільства, відновлять його довіру до служителів Феміди.

Складаю щиру подяку науково-педагогічному колективу юридичного факультету та Правничого коледжу за якісну підготовку нової генерацій висококваліфікованих юристів, готових до викликів сучасності, здатних будувати майбутнє національного права та юриспруденції.

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, життєвої наснаги та професійних успіхів!

Ректор                                                                                                                  Володимир Мельник