Візит заступника Голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло до Львівського  національного  університету імені Івана Франка

16 травня 2024 року відбувся візит заступника Голови Представництва Європейського Союзу в Україні пана Ремі Дюфло до Львівського національного університету імені Івана Франка. Європейський дипломат відвідав Університет з нагоди святкування Дня Європи 2024 року в Україні в межах кампанії Представництва ЄС, яка передбачає візити до університетів та середніх шкіл України. «Прямуємо разом» – це комунікаційна кампанія Представництва, що включає різні проєкти. Відповідно, вона не прив’язана лише до вказаної вище ініціативи.

Своє перебування у нашому Університеті,  Ремі Дюфло розпочав із відкриття міжнародної наукової конференції «Україна в умовах трансформації системи безпеки. Українська формула миру для нового світового порядку». Організував захід факультет міжнародних відносин у співпраці із низкою закордонних інституцій. Адресуючи вітальні слова учасникам міжнародного наукового форуму, заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло висловив надзвичайну приємність перебувати у Львівському університеті та зазначив, що світовий порядок та безпека були зруйновані агресивними діями росії проти України. Пан Дюфло наголосив на вагомій ролі Європейського Союзу, який наполегливо працює над урегулюванням усіх процесів, спрямованих на підтримку і допомогу Україні в економічній, гуманітарній, військовій сферах, що стало безпрецедентним явищем у сучасній політиці.

Наступною частиною візиту стала зустріч зі студентами Університету. заступник Голови Представництва Ремі Дюфло прочитав лекцію на тему  «Разом ми Європа». У презентації порушувалася історія запровадження святкування Дня Європи у ЄС та Україні, проблеми функціонування Європейського Союзу, співпраця з Україною та можливості для української молоді, які надає Європейський Союз.

Після завершення лекції студентська молодь мала унікальну можливість  живого спілкування зі заступником Голови Представництва ЄС в Україні, а також отримати промоматеріали Представництва ЄС.

Світлини: Вероніки Пільгуй Більше фото