Воїн полку «Азов» Святослав Сірий поспілкувався зі студентами факультету міжнародних відносин

6 жовтня 2023 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч із випускником філософського факультету Львівського університету, Воїном полку «Азов» Святославом Сірим.

Святослав Сірий бореться з російськими окупантами із 2014 року і перебував у Львові після звільнення з російського полону, у якому він перебував майже рік. Тому зустріч відбувалася у надзвичайно теплій атмосфері й мала особливу енергетику. Захисник України ділився зі студентами Університету досвідом, мудрістю і позитивною енергією, яку він зберіг,  незважаючи на нелюдські умови неволі. Людяність, Шляхетність і Гідність  власного Я, тон розмови, діалог і теплий погляд Героя надихнув студентів не лише на старанне навчання, а й на подальшу консолідовану працю задля перемоги України над російським агресором.

Модераторкою зустріч була професорка кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби Ірина Кіянка.

Звертаючись до молоді, Святослав Сірий наголошував, що у полоні його та його товаришів рятували… знання, здобуті на філософському факультеті Університету. За словами Воїна, у час нелюдських випробувань він постійно згадував лекції, наукові та філософські праці, які вивчав під час студентських років. Окрім того, Святослав постійно підтримував своїх товаришів, передаючи їм власні знання, розповідаючи про книжки, ідеї та концепти.

Відтак, воїн полку «Азов» закликав молодь завжди зберігати позитивне мислення, підтримувати одне одного і старанно навчатися, адже саме знання є тієї зброєю, тим світлом, яке рятує навіть у найскладніші і найтемніші часи. Особливо корисними і натхненними були поради Героя для студентів першого курсу, які представляють усі куточки України і лише починають своє професійне становлення.

Студенти факультету міжнародних відносин довго не відпускали Святослава, висловлюючи вдячність за щиру усмішку, мудрість, героїзм, доброту і за можливість жити і навчатися у мирному Львові!