Викладач Університету – «Заслужений працівник освіти України»

Відповідно до Указу Президента України №567/2015 від 4 жовтня 2015 року старшому викладачеві кафедри хорового співу факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка Михайлові Телюку присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України» «за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм».

Окрім цього, звання «Заслужений вчитель України» присвоєно учителям Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка – Роману Кокорузю та Ігорю Теличину.

Вітаємо освітян із гідною оцінкою їхньої праці, бажаємо творчого натхнення й нових звершень у справі виховання гідних громадян нашої країни.