Викладачі та студенти кафедри спеціальної освіти факультету  педагогічної  освіти  здійснили навчальну поїздку до Університету  Миколая Коперника, м. Торунь (Польща)

З 23 вересня по 27 вересня 2024 року викладачі, аспіранти та студенти кафедри спеціальної освіти факультету  педагогічної  освіти  відвідали  навчальний семінар під назвою «Підвищення якості життя людей з особливими потребами за допомогою педагогічних методів» в Університеті Миколая Коперника в  польському місті Торунь. Захід відбувся на факультеті філософії та соціальних наук за сприяння гранту Національного агентства академічних обмінів.

Під час  роботи семінару учасники відвідали лекції від провідних фахівців Польщі та Фінляндії, присвячені проблемам роботи з дітьми та дорослими з інвалідністю.

Українська делегація мала змогу побувала у корпусах університету,  бібліотеці та реабілітаційному центрі, де ознайомилася зі сучасними інноваційними технологіями, які використовуються у реабілітації та корекції мовленнєвих, психофізичних порушень, а також  здійснити екскурсію  історичною частиною міста Торунь.

З адміністрацією  факультету університету  досягнута домовленість  про налагодження   співпраці в різних аспектах наукової та практичної роботи з людьми із психофізичними порушеннями.