Визначено переможців Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з астрономії, співорганізатором якої є Львівський університет

Упродовж 24-26 січня 2024 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся фінальний етап Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з астрономії. У заході взяли участь 22 учні з різних куточків України, які змагалися у двох вікових групах: молодшій (8-9 класи) та старшій (10-11 класи).

Організаторами конкурсу є Інститут модернізації змісту освіти МОН України спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка та Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при ЛНУ ім. Івана Франка.

У фінальному етапі олімпіади перемогу здобули учні з Одеси та Києва. У молодшій віковій групі найкращим став Владислав Андрухів з Рішельєвського наукового ліцею, а в старшій – Ілля Гарбажій-Романченко з того ж ліцею. Усі учасники олімпіади отримали дипломи та цінні подарунки.

За результатами змагань переможцями стали:

Молодша вікова група

• І місце – Владислав Андрухів , учень 8 класу Рішельєвського наукового ліцею, Одеська область.
  • ІІ місце – Юстина Дугіна, учениця 9 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Івана Франка.

Старша вікова група

• І місце – Ілля Гарбажій-Романченко, учень 11 класу Рішельєвського наукового ліцею, Одеська область.
  • ІІ місце – Андрій Загіка, учень 10 класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім. Тараса Шевченка.
  • ІІ місце – Богдан Огородник, учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Івана Франка.
  • ІІ місце – Дмитро Гілей, учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Івана Франка.
  • ІІІ місце – Андрій Коросько, учень 10 класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім. Тараса Шевченка.
  • ІІІ місце – Назарій Легкий, учень 10 класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім. Тараса Шевченка.
  • ІІІ місце – Уляна Суслик, учениця 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Івана Франка.
  • ІІІ місце – Аліна Оленюк, учениця 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Івана Франка.

Щиро вітаємо переможців та усіх учасників інтелектуальних змагань, а також їхніх наставників!