Чергова вступна кампанія у розпалі… За даними сайту vstup.info cтаном на 23 липня вже подано близько 1,5 млн. заяв. Кому ж вдасться потрапити на бюджет, тоді як державне замовлення у 2015 році було суттєво скорочено?

Укрінформ підготував інфографіку Топ-10 вишів, що планують прийняти найбільшу кількість бюджетників.

Очолили рейтинг: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Як повідомляло агентство, скорочення місць держзамовлення у 2015 становить 10-12%, але певне збільшення є за спеціальностями –   військовими та медичними.  Мінімальний відсоток скорочення торкнувся ІТ-спеціальностей, дещо більший – гуманітарних.