З метою розвитку дуальної освіти Університет налагоджує співпрацю з ТзОВ «Нексія ДК Аудит»

15 липня 2024 року відбулося підписання договору про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка і товариством з обмеженою відповідальністю «Нексія ДК Аудит». Відповідний документ підписали перший проректор Університету Андрій Гукалюк та директор «Нексія ДК Аудит» Роман Білик. Участь у процедурі підписання також взяли  представниці Центру забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відповідно до угоди, сторони спільно працюватимуть над розробкою та оновленням освітніх програм та їхніх компонентів, навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу з елементами дуальної форми здобуття освіти, впроваджуватимуть нові методи та підходи викладання для забезпечення якісного освітнього процесу з акцентом на практичний досвід. Ідеться передусім про розвиток активних форм навчання, у тому числі на основі використання сучасних інформаційних технологій, залучення студентів у практичну роботу і розвиток дуальної освіти.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото