Захищаючи Україну, загинув працівник Університету Юрій Главацький

Захищаючи Українську Державу від окупантів, загинув охоронець Відділу сторожової охорони Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Главацький. Героєві було 47 років.

Юрій Главацький здобув освіту на механіко-технологічному факультеті Національного університету «Львівська політехніка» (сьогодні – Інститут інженерної механіки та транспорту), також закінчив військову кафедру при університеті.

Завершивши навчання, працював інженером на Львівському локомотиворемонтному заводі, а згодом – охоронцем Відділу сторожової охорони Львівського національного університету імені Івана Франка.

Упродовж 2014-2015 років був інструктором військового навчального центру на Львівщині. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України у лавах 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Чин похорону Юрія Главацького розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на місцевому кладовищі у Малечковичах Львівської області.