Захищаючи Україну, загинув студент Університету Адам Лінчак

Захищаючи Українську Державу від окупантів, загинув студент факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка 2022–2023 н. р. Адам Лінчак. Хлопець навчався за спеціальністю «Актор драматичного театру та кіно». Героєві було 19 років.

У 18-річному віці Адам мобілізувався в 111-ту бригаду ТрО. Герой служив на різних ділянках фронту, зокрема, на Авдіївському та Покровському напрямках. 7 серпня 2024 року, отримавши поранення, несумісне з життям, Адам трагічно загинув.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!