Захищаючи Україну, загинув студент Університету Олег Мужкевич

Захищаючи Українську Державу від російського окупанта, 30 січня 2023 року в районі населеного пункту Ступочки, що на Донеччині, загинув студент Університету Олег Мужкевич. Олег навчався на заочній формі здобуття освіти економічного факультету за спеціальністю «Менеджмент». Героєві був 21 рік.

З червня 2022 року Олег Мужкевич виїхав у зону боювих дій в район н.п. Богородичне, де отримав три контузії та повернувся додому на лікування. Наприкінці вересня 2022 року вдруге виїхав у зону бойових дій у Луганську область, де також отримав ще одну контузію. Пролікувавшись, виїхав у Донецьку область в район н.п. Ступочки, де і загинув.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого Героя.

Просимо усіх небайдужих підписати петицію про присвоєння Олегові Мужкевичу звання Героя України (посмертно). Підписати петицію можна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/181144.