Науковцям Університету присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 185 від 20 лютого 2023 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України № 1166 від 23 грудня 2022 року» науковцям Львівського національного університету імені Івана Франка присвоєно вчені звання професора, доцента і старшого дослідника.

Вчене звання професора присвоєно:

• Біляковській Ользі Орестівні (кафедра загальної педагогіки та педагогіки вишої школи);
  • Рим Олені Михайлівні (кафедра соціального права).

Вчене звання доцента присвоєно:

• Біді Маріанні Богданівні (кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів);
  • Білоус Оксані Михайлівні (кафедра радіомовлення і телебачення);
  • Дворянин Парасковії Ярославівні (кафедра радіомовлення і телебачення);
  • Васьківу Назару Андрійовичу (кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн);
  • Вільчинській Оксані Миколаївні (кафедра статистики);
  • Катерняку Ігорю Богдановичу (кафедра радіофізики та компʼютерних технологій);
  • Кліпковій Оксані Ігорівні (кафедра соціального забезпечення та управління персоналом);
  • Кушпіт Уляні Володимирівні (кафедра іноземних мов для природничих факультетів);
  • Масику Роману Володимировичу (кафедра історичного краєзнавства);
  • Пелех Уляні Василівні (кафедра обліку і аудиту);
  • Пелюшкевич Ользі Володимирівні (кафедра дискретного аналізу та інтелектуальних систем).

Вчене звання старшого дослідника присвоєно:

• Мороз Оксані Михайлівні (зі спеціальності 091 – Біологія).

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх наукових і професійних здобутків! Бажаємо міцного здоров’я, реалізації усіх наукових планів та задумів і якнайшвидшої перемоги України!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 185 від 20 лютого 2023 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України № 1166 від 23 грудня 2022 року» можна ознайомитися за посиланням.