Захищаючи Україну, загинув випускник історичного факультету Юрій Костик

Із сумом повідомляємо, що війна забрала життя капітана 80-ї Окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України, випускника історичного факультету Львівського університету Юрія Костика.

Юрій Костик закінчив історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка у 2000 році. Після завершення навчання Юрій працював на викладацькій роботі у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, згодом  – у Відділі україніки Львівської національної наукової бібліотеки імені Василя Стефаника. З початку російської агресії проти України у 2014 році долучився до сил Антитерористичної операції на Донбасі.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя. Вічна пам’ять і слава Герою України!