Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Богдан Нижник

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Богдан Нижник. Героєві було 39 років. Богдан Нижник навчався на економічному факультеті за спеціальністю «Фінанси», отримав дипломом з відзнакою, був старостою групи.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від окупантів. Боронив незалежність та суверенітет України на східному напрямку у лавах Національної гвардії України.

Старший лейтенант, командир стрілецького взводу Богдан Нижник загинув 1 березня 2024 року на території Донецької області під час штурмових дій противника, захищаючи Україну від московського агресора.

У Богдана Нижника залишилися батьки, дружина, двоє дітей та брат.

Академічна спільнота Університету сумує за втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого.

Прощання з Героєм відбудеться 28 травня 2024 року.

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Вічна пам’ять і слава Герою України!