Захищаючи Україну,  загинув випускник Університету Григорій Добош

19 березня 2022 року, захищаючи Українську Державу, в бою з російськими окупантами поблизу населеного пункту Снігурівка загинув випускник економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Григорій Добош. Героєві було 30 років.

Від початку повномасштабного вторгнення Григорій Добош зголосився добровольцем захищати Україну у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України на південному напрямку. Герой загинув 19 березня у бою поблизу населеного пункту Снігурівка, проте його тіло змогли повернути лише після звільнення міста від російських окупантів. Сьогодні, 29 грудня, у Львові прощаються з Героєм.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!