Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Михайло Дзьоба

10 жовтня 2023 року, захищаючи Українську Державу, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Михайло Дзьоба. Героєві було 42 роки.

Михайло Дзьоба здобув вищу освіту на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання проходив військову службу в танкових військах у Бахмуті, що на Донеччині.

Із початком повномасштабного вторгнення Михайло Дзьоба вступив до лав 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України та захищав Україну на Східному напрямку фронту. У травні 2023 року отримав важке поранення, проте після лікування повернувся на передову. За особисту відвагу чоловіка нагородили нагрудним знаком «Кров за Україну».

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!