Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Павло Щербина

15 грудня 2022 року, захищаючи Українську Державу від російського окупанта, загинув випускник географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Павло Щербина. Павло здобув освітньо-кваліфікаційний рівень магістра на кафедрі економічної і соціальної географії. На факультеті Героя пам’ятають як одного «із тих розумних і успішних молодих людей, чиїм гаслом було «Не словом, а ділом»».

Павло був командиром окремого гранатометного взводу 2-го батальйону. Він брав участь у звільненні Херсона, а згодом був учасником бойових дій на Бахмутському напрямку.

Сам Павло розповідав, що географічна освіта допомагала йому в орієнтуванні та у роботі із військовими картами. Захисник України у розмові з рідними говорив, що багато колег-географів віддали свої  життя у боротьбі проти агресора, а тому він не може просто сидіти, склавши руки…

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!