Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Роман Гуцал

31 серпня 2024 року, захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Гуцал. Героєві було 30 років.

Роман навчався у ліцеї №51 імені Івана Франка Львівської міської ради, у Вищому навчальному закладі «Львівський кооперативний коледж економіки і права». У  2013 році вступив на історичний факультет Львівського університету, здобув диплом бакалавра (2017), а згодом – магістра (2018) за спеціальністю «Середня освіта» (освітня програма «Середня освіта» (Історія)).

Під час повномасштабного російського вторгнення долучився до захисту нашої держави у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Виконував бойові завдання на території Запорізької та Донецької областей.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання та чин похорону Романа Гуцала відбудеться 4 вересня 2024 року об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.