Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Сергій Тинянов

28 березня 2024 року, захищаючи Українську Державу від окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Сергій Тинянов. Героєві було 53 роки.

Уродженець міста Щастя, що на Луганщині, Сергій Тинянов здобув вищу освіту  на геологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, під час проходження навчання завершив військову кафедру.

Під час повномасштабного вторгнення захищав Україну в лавах 123-го окремого батальйону територіальної оборони 113-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонально управління «Схід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Харківському напрямку, за що був нагороджений памʼятною медаллю «Сили ТрО Купʼянськ — Готові до спротиву!»

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Чин похорону Героя відбудеться завтра, 8 квітня. Прощання розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 год. відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.