Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Василь Кісіль

Захищаючи Україну, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка, 36-річний старший солдат Василь Кісіль з позивним «Тигр».

Герой загинув 5 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села П’ятихатки Херсонської області. У бронеавтомобіль «Козак», в якому перебував захисник з побратимами, влучив ворожий артилерійський снаряд.

Василь закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію історика, викладача історії 2008 року.

Під час повномасштабної війни Василь захищав Україну у лавах 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!