Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Віктор Вовк

3 червня 2024 року, захищаючи Україну від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Віктор Вовк. Героєві було 45 років.

Львів’янин Віктор Вовк навчався у Середній загальноосвітній школі №13 та Середній загальноосвітній школі №62. У 1997 році закінчив ВСП «Львівський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування», згодом вступив до Львівського національного університету імені Івана Франка, де здобув кваліфікацію «Економіст. Спеціаліст з фінансів».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації проходив військову службу у Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Згодом виконував завдання у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Академічна спільнота Львівського університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 6 червня. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.