![Закриття виставки Макса Вітика “Воїни Світла”](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_19-59-08.jpg)
Непомітно пролетів місяць виставки Макса Вітика, а “Воїни Світла” за цей час стали вже, без перебільшення, частинкою Львівського університету 💫
Головна і єдина мета – допомога #для_франкотиків_на_фронті 💙💛
Проте “Воїни Світла” мусять іти світом та продовжувати свою важливу місію, тож 14 листопада відбудеться урочистий вечір-закриття виставки в холі головного корпусу Університету.
Це чергова можливість насолодитися прекрасною музикою, а також, звичайно, задонатити (Посилання на банку) 🤝
До речі, хедлайнером заходу стане гурт “Пиріг і Батіг”. Це музичний проєкт, створений у 2019 році, який покликаний піднімати український поетичний пласт, соціально канонізуючи забутих українських поетів, популяризувати українську мову через різноманітні музичні стилі і жанри, та й просто “всипати батога” піснями на слова славних митців. У доробку “Пирога і Батога”, окрім проєкту «Розстріляна поезія» та альбому «Сьпівомовний», також напрацьований матеріал на поезію Богдана-Ігоря Антонича, Михайла Петренка, Тараса Шевченка, Павла Тичини (уже весь Тік Ток шаленіє від їхньої композиції “Гаї шумлять”).
Гарантуємо атмосферний поетично-музично-мистецький вечір! А ви будьте щедрими на донати для наших франкотиків, аби наша перемога була якнайближчою 🙏