З ініціативи історичного факультету у рамках проєкту Оссолінеуму і Генерального консульства Республіки Польща у Львові «Разом в об’єднаній Європі» 15 вересня 2022 року у Дзеркальній залі Львівського університету відбудеться засідання науково-методичного семінару, на якому виступить директор Національного інституту ім. Оссолінських (Вроцлав, Польща) д-р Лукаш Камінський. Тема доповіді: «Польський досвід Солідарності» (початок о 14.00 год.). Доповідач розкриє феномен польської «Солідарності» як суспільно-політичного руху, його стосунків з Україною та українцями. Аналіз специфіки кампанії підтримки «Солідарності» уможливлюють порівняння з поточними, безпрецедентними зусиллями з надання допомоги Україні в період російської агресії.

Запрошуємо усіх охочих!