Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Орест Ямрос

1 січня 2024 року, захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Орест Ямрос. Героєві було 40 років.

Орест Ямрос здобув вищу освіту на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Завершивши навчання, обіймав посаду заступника директора приватного підприємства «Поліальп», захоплювався рибальством, туристичними подорожами, альпінізмом, виготовленням холодної зброї та музикою.

З перших днів повномасштабного вторгнення активно займався волонтерською діяльністю, а згодом вступив до Територіальної оборони. З жовтня 2023 року Орест Ямрос захищав Україну у складі 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно- штурмових військ Збройних сил України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться 4 січня 2024 року. Чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.