Засідання Виконавчого комітету Мережі університетів Центральної та Південно-Східної Європи, які готують докторів філософії з економіки

20 вересня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося щорічне засідання Виконавчого комітету Мережі університетів Центральної та Південно-Східної Європи, які готують докторів філософії з економіки.

У роботі Виконавчого комітету взяли участь представники провідних закладів вищої освіти України, Словенії, Польщі, Румунію, Угорщини, Австрії, Болгарії, Словаччини, Боснії і Герцеговини та Хорватії.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор Університету Андрій Гукалюк, який підкреслив важливість співпраці Університету з провідними дослідними установами країн Європейського Союзу через Мережу CESEENET, що дозволяє Університетові інтегруватись в Європейський освітній простір.

Координатор Мережі, професор Віденського Університету Джозеф Віндспергер представив заявку від нового кандидата на членство в Мережі  – Варшавського університету (Республіка Польща).

Професор Варшавського університету Марцена Старнавська ознайомила комітет зі стратегією та роботою університету, представила докторантські програми навчання.

Під час обговорення кандидатури на членство у CЕSEENet, професори університетів взяли участь у дискусії щодо реформи вищої освіти Республіки Польща та її узгодженості з європейськими стандартами навчання. Детально розглянули плани польськомовних і англомовних докторантських програм навчання, систему дуальної освіти в Варшавському університеті. Одноголосно погодили прийняти Варшавський університет у Мережу CЕSEENet.

Змістовне обговорення відбулося стосовно грантових програм для докторантів та формування нової системи академічної мобільності для здобувачів освіти країн-учасниць. Отриманий досвід від проведення воркшопів у місті Варна та Львові було погоджено використати для організації нового воркшопу в наступному році. Окрім того, учасники виконавчого комітету погодили провести міжнародну конференцію Мережі у місті Одеса 2020 року.

Світлини: Дарини Штангрет Більше фото