Завершився пілотний курс «Антикорупція і доброчесність»

У Львівському національному університеті імені Івана Франка  завершився навчальний курс «Антикорупція і доброчесність», організований спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції. Слухачами дисципліни стали студенти п’яти факультетів Університету: факультет географічний, факультет управління фінансами та бізнесу, факультет геологічний, факультет електроніки та комп’ютерних технологій, фізичний факультет.

Організовували навчальний курс уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції  Ірина Іваночко та викладачка кафедри європейського права Анна Ярмола. За результатами пройденого навчального курсу «Антикорупція та доброчесність» студенти отримали знання в сфері антикорупційних політик та академічної доброчесності; навчились розпізнавати корупційні діяння, уникати дій, пов’язаних з корупцією та академічною недоброчесністю, застерігати інших від вчинення корупційних і недоброчесних дій; ознайомлені із основними структурами, які відповідають за боротьбу з корупцією і їх повноваженнями, а також добре засвоїли наслідки порушень норм академічної доброчесності та вчинення корупційних діянь.

4 січня 2024 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження студенів сертифікатами, які засвідчують успішне завершення відповідного курсу.

Насамперед до студентів звернулася керівниця Центру забезпечення якості освіти, уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції  Ірина Іваночко. «Рада вітати молоде покоління наших студентів на цій урочистій зустрічі. Ми завершили курс нашої важливої дисципліни – «Антикорупція і доброчесність» і ви є першими його слухачами. Втім я певна, що ми будемо проводжувати викладання цієї дисципліни і далі, адже тематика, якої ми торкаємось під час наших занять, є надзвичайно актуальною», – підкреслила Ірина Іваночко.

Присутніх привітав Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. «Щиро вітаю юних слухачів курсу зі ще одним важливим етапом зростання в Університеті. Перед кожним з нас сьогодні стоїть надважливе завдання – це відповідальна праця на благо розвитку нашої держави. Особливо важливо в цьому контексті забезпечувати впровадження нових освітніх програм, які відповідають потребам оборони країни, воєнного стану, сприяють вдосконаленню функціонування держави загалом. Одним із таких проєктів став курс «Антикорупція і доброчесність», і я дякую кожному, хто долучився до його організації. А нашим студентам бажаю добра, здоров’я та відчуття віри у свої сили», – зазначив Ректор.

Також до слухачів курсу звернувся очільник територіального управління  Бюро економічної безпеки України у Львівській області Микола Попович, який запевнив молодь, що з кожним роком у нашому суспільстві корупція толерується все менше. «Вам, молодим людям, які є представниками покоління з новим мисленням, новими підходами і новим баченням функціонування правоохоронної системи, бажаю наснаги боротися з усіма викликами життя і мати натхнення творити наше майбутнє на засадах справедливості та демократії», – додав Микола Попович.

Надалі студентам вручили сертифікати та привітали з успішним завершенням курсу «Антикорупція і доброчесність».