Завідувачці кафедри радіомовлення і телебачення Парасковії Дворянин присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України»

Відповідно до Указу Президента України №590/2023 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм завідувачці кафедри радіомовлення і телебачення Львівського національного університету імені Івана Франка Парасковії Дворянин присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України».

Згідно із Указом, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначено також директора Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Мар’яна Добосевича, а Орденом княгині Ольги І ступеня – учительку Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Лілію Олексин.

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх наукових та професійних здобутків! Бажаємо реалізації усіх мрій та планів і якнайшвидшої перемоги України!

З Указом Президента України №590/2023 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» можна ознайомитися за посиланням.