#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуГеографічний факультет

Географічний факультет, крім екскурсій, організовує для студентів також зустрічі з відомими особистостями та фахівцями у профільних галузях, серед яких українські полярники, перші українки, що підкорили Еверест, працівники закладів сфери гостинності, відомі географи та науковці.

🔹 За сприяння Студентського Братства Львівщини відбулася зустріч з українськими альпіністками, які піднялися на найвищу вершину світу – гору Еверест. Це Ірина Галай – родом з м. Мукачево Закарпатської області та Тетяна Яловчак – з м. Селидове Донецької області. Саме ці дівчата першими здійснили сходження на згадану вершину. Альпіністки поділилися досвідом та заохотили студентів Географічного факультету до мандрівок, експедицій і, найважливіше, – досягнення вершин власних мрій.

🔹 У карантинних умовах відбулася on-line зустріч студентів з керівником PR-відділу Холдингу емоцій «!FEST» Тарасом Маселко. Під час зустрічі обговорили історію успіху та розвитку Холдингу емоцій «!FEST», особливості ресторанної справи, сучасні тенденції та концепції, роботу під час карантину, корпоративну етику та особистісний розвиток.

🔹 Факультетом було організовано зустріч студентів з відомим у Львові та в Україні професійним екскурсоводом, оратором, знавцем історії, патріотом свого міста Іваном Радковцем. У ході лекції чоловік поділився власним життєвим та професійним досвідом вибору та становлення себе як професіонала-екскурсовода, звернув увагу на значення різностороннього пізнання та освіти для цього фаху та на унікальність екскурсійної дестинації Львова.

🔹 Студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали відкриту лекцію провідного сомельє «Гранд готелю» Петра Добровольського. Під час зустрічі вони мали змогу ознайомитися з історією виноробства, вчилися розпізнавати нотки винної композиції. Для
учасників зустрічі було проведено майстер-клас з книгою винних ароматів створеною французьким винним експертом Жаном Ленуаром.

🔹 Крім цього, на Географічному факультеті провели цікаві лекції  Андерс Перссон – знаний  шведський науковець, фахівець у галузі метеорології, геофізики, прогнозування  та Ігор Дикий – український  зоолог та полярник, учасник трьох антарктичних експедицій.