19 липня стартує подання заяв від вступників

19 липня розпочинається подання заяв від вступників на бакалаврат. Реєстрація заяв вступників триватиме до 18:00 год. 31 липня 2024 року. Зазначимо, що цьогорічні вступники можуть подати у сукупності за всіма основами вступу до 5-ти заяв на місця державного або регіонального замовлення та до 15-ти заяв за всіма джерелами фінансування. Заяви вступники подають в електронній формі.

Основні строки Вступу-2024 для вступників на бакалаврат:

• формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням – не пізніше 5 серпня;
  • виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення – до 18:00 год. 8 серпня;
  • зарахування вступників на місця за державним замовленням – не пізніше 10 серпня;
  • надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не раніше 9 серпня;
  • виконання вимог до зарахування вступниками, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 17:00 год. 13 серпня;
  • зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 12:00 год. 14 серпня;

Відповідно до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2024 році, вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 130,00. Водночас конкурсний бал для вступу на основі ПЗСО та НРК5 за спеціальностями 081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 292 «Міжнародні економічні відносини» та 293 «Міжнародне право» не може бути меншим, ніж 150 балів. Разом з тим конкурсний бал для вступу за спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки», «Інформаційні системи та технології» не може бути меншим, ніж 140 балів, за спеціальностями «Електроніка» та «Мікро- та наносистемна техніка» – не може бути меншим, ніж 130 балів. Ідеться також про це спеціальності «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)», «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська)», «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька)», «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька)», «Філологія (Романські мови та літератури (переклад включно), перша – іспанська)», «Філологія (Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька)», «Філологія (Класичні мови та літератури (переклад включно))», де конкурсний бал для вступу не може бути меншим, ніж 140 балів.

«Цьогоріч в Університеті створено близько 200 конкурсних пропозицій для вступу на бакалаврат. Це дозволяє вступникам обрати освітню програму, яка зможе якнайкраще розкрити їхній потенціал», – зазначає перший проректор Університету Андрій Гукалюк.

Додамо також, що традиційно у головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка працює Консультаційний центр для вступників (ауд.116). Тут абітурієнти отримують кваліфіковану допомогу, пов’язану з реєстрацією електронних кабінетів та поданням заяв в електронній формі для вступу в Університет. Окрім того, працює й Консультаційний центр для вступників зі спеціальними умовами вступу. Центр розташований в  ауд.111.

Більше інформації про цьогорічну вступну кампанію можна знайти на сайті вступної кампанії.

Щиро бажаємо нашим цьогорічним вступникам реалізувати одну з найважливіших життєвих цілей і стати частиною академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка!