800 000 гривень на ЗСУ: студенти-правники організували благодійний аукціон

11 серпня 2023 року у Львівському будинку вчених відбувся благодійний захід «Legal Auction for Warriors», до організації якого долучилися студенти юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Упродовж заходу вдалося зібрати понад 800 000 гривень, які передадуть на закупівлю квадрокоптерів DJI Mavic 3 ENTERPRISE для третього механізованого батальйону 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Організаторами благодійного аукціону стали Громадська організація «Об’єднання студентів-правників» та Ліга студентів АПУ за підтримки Студентської ради, Профбюро студентів та Наукового товариства юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка. Захід відвідали як військові, які сьогодні перебувають у Львові, так і волонтери, представники благодійних фондів, юридичних компаній, ІТ-спільнот та багатьох інших організацій.

Привітала усіх присутніх на аукціоні перша заступниця декана юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Марта Мочульська. «Сьогодні я надзвичайно пишаюся нашими студентами юридичного факультету. Ці ініціативні небайдужі молоді люди не побоялися поставити перед собою амбітну мету і наполегливо працювати задля її досягнення не один день. Також я хочу подякувати нашим воїнам за те, що ми маємо змогу провести таку важливу і гарну подію. Я впевнена, що нам сьогодні вдасться зібрати велику суму коштів на потреби наших захисників і хоча б трохи наблизити перемогу України», – підкреслила Марта Мочульська.

Також під час відкриття заходу до учасників заходу звернулися і самі студенти, поділившись ідеєю створення «Legal Auction for Warriors», а присутні воїни подякували молоді за активну громадянську позицію та наголосили на важливості спільними діями робити все задля нашої перемоги.

Розпочався захід із натхненного виступу юного волонтера Максима Зарічного з Херсонщини, який завдяки своєму таланту до співу вже зібрав понад 450 000 гривень для ЗСУ. Максим поділився з присутніми успіхами свого волонтерства, а також виконав декілька улюблених пісень.

Також присутні мали змогу заслухати вірші випускниці юридичного факультету Львівського університету львівської поетеси, юристки Ірини Рубець. А упродовж всієї події розмаїттям витончених мелодій учасників аукціону надихав Народний камерний оркестр ЛНУ ім. Івана Франка.

Родзинкою заходу став безпосередньо благодійний аукціон, на якому було представлено 20 лотів. Учасники події мали змогу придбати картини українських художників, марки з підписом Валерія Залужного, колекційні монети Нацбанку України, футболку із автографами футболістів та тренерського штабу ФК «Карпати Львів», сертифікат на висадження іменного дерева на проспекті Свободи тощо. Також серед лотів були і прапори з підписами українських воїнів, тубуси від використаної зброї, оздоблені українськими орнаментами та навіть вироби талановитих людей, які колись, у цивільному житті, творили своїми руками мистецтво, а сьогодні тримають ними зброю, борючись за наше майбутнє у лавах ЗСУ.

Також упродовж вечора діяв і тихий аукціон, де учасники події могли придбати інші цікаві вироби від партнерів заходу – традиційні українські прикраси, картини, керамічні вироби, унікальні текстильні аксесуари тощо.

Атмосфера заходу була сповнена щирістю розповідей від військових, творчим натхненням від митців та артистів, цікавими ідеями від учасників, ну і безперечно, – запалом змагання за кожен лот аукціону.

Загалом під час заходу організатори планували зібрати 1 мільйон гривень для ЗСУ. Досягти цілі студентам майже вдалося: «Обʼєднавши світлі серця учасників події, ми змогли зібрати 800 000 гривень, а якщо іще точніше – 810 303 гривні. Незважаючи на те, що аукціон завершився, ми продовжуємо працювати і збирати донати, аби якнайшвидше передати військовим увесь омріяний 1 000 000 грн», – додають студенти і пояснюють, що мають надію досягти цілі завдяки збору коштів через соціальні мережі.

Зокрема, долучитися до збору можна за посиланням.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото